Продолжить просмотр объявления "DE faianțari, tinichigeri, constructori acoperiș, tâmplari"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх

DE faianțari, tinichigeri, constructori acoperiș, tâmplari

договорной оклад
DE faianțari, tinichigeri, constructori acoperiș, tâmplari в
DE faianțari, tinichigeri, constructori acoperiș, tâmplari в фото 3
ATRIBUȚII DE SERVICIU
AVEM NEVOIE DE : 20 DE faianțari
20-tinichigeri, constructori acoperiș
10-tâmplari, tâmplari mobilă
SUEDIA. STOCKHOLM.
POST VACANT: montator de plăci ceramice
- Salariu: 11-13 euro pe oră. (în mână, după impozitare) în funcție de profesionalism.
- Program de lucru: 8-10 ore pe zi, zile libere când doriți și de comun acord cu firma (se poate lucra
suplimentar, firma garantează 186 ore de lucru pe lună).
- Timp de probă: 10-30 zile.
- Vârsta: 20-55 ani
- Competențe lingvistice: opțional. (compania vorbește suedeză, engleză, ucraineană, rusă, este posibil
serviciul de interpretariat*)
- Experiența în muncă este obligatorie (profesionalismul constatat de către angajator este încurajat
printr-un bonus de 100-350 euro.)
- Cazare: 250 -350 euro pe lună, dedus din salariu.
-Transport:
prețul unui abonament pentru transportul în comun este de 90 de euro pe lună (metrou,
autobuz, tren) costul îl suportați dumneavoastră.
- Sunați la numărul : ... . (Whatsapp, Viber) între orele 08:00 - 18:00 de luni până sâmbătă
mail.
tel
tel
Тип занятости Работа в офисе / на предприятии
Местоположение
Стокгольм, Швеция
Показать на карте
Более месяца назад, 24 просмотра Пожаловаться