Продолжить просмотр объявления "Muncitori calificați la construcția drumurilor, podurilor și"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Muncitori calificați la construcția drumurilor, podurilor și
договорной оклад

Compania oferă o gamă completă de servicii legate de construcția de drumuri, poduri și autostrăzi. Implementează proiecte majore în multe orașe din Polonia.
Atribuții de serviciu:
- Executarea lucrărilor de construcție conform regulilor și cerințelor impuse de angajator:
- Instalarea și dezinstalarea schelelor:
- Instalarea și dezinstalarea cofrajului:
- Menținerea ordinii la locul de muncă.

Detalii la numărul de telefon:
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше