Продолжить просмотр объявления "Grăbește-te, locurile sunt limitate! Montarea schelelor"?
Продолжить просмотр
У вас есть что-то, что вам не нужно? Разместите объявление совершенно бесплатно!
Leboard.ruВыбор пользователей Яндекс– Выбор пользователей по данным Яндексаi Знак “Выбор пользователей” получают сайты с высокой степенью вовлечённости и лояльности пользователей по данным Яндекса
open chatПодать объявлениевверх
Объявление снято с публикации! Посмотрите похожие объявления ниже
Запросить фото Ошибка! Обновите страницу.

Grăbește-te, locurile sunt limitate! Montarea schelelor
договорной оклад

Loc de muncă peste hotare - Legal și Gratuit? Da există. Compania Lucru Legal este în cautare de angajați la montarea schelelor pentru construcții în Polonia.
În atribuții intră:
- pregătirea locului de ridicare a schelei;
- instalarea/montarea/demontarea schelei;

Puteți aplica dacă:
- aveți pașaport Bio;
- aveți 20-50 ani;
- sunteți într-o formă fizică bună;
- sunteți o persoană sociabilă, pozitivă și responsabilă;

Obțineți:
- salariul atractiv de la 700-1000 euro/net;
- cazare - Asigurată;
- angajare - Oficială și fară Taxe + Asigurare medicală și socială Garantată ;
- transport - Gratuit de la locul de trai spre locul de muncă;
- avansare în carieră;

Pentru detalii și programare: 022 421111

# legal, lucru prin agenție, pașaport biometric, Polonia, fabrica de suc, fabrică de carne, mezeluri, fabrică de pește, combinate, uzina de conserve, construcții, sudori, electricieni, montator schele, contract gratuit, producerea termopanelor, restaurarea buteliilor de gaz, , fasadă, meșteri, beton, șoferi, stivuitor, depozitar, instalator sanitar (сантехник), ambalare, împachetarea produselor alimentare, produse alimentare, depozit de produse cosmetice, depozit de haine, sortare haine, fabrică de cablaje, producerea profilului metalic, sortarea bijuteriilor, alimentație gratuită, cazare fără plată, cu/ fără experiență, salariu stabil, salariu oficial, transport gratis, lucrări interioare, personal necalificat, femei/bărbați/cupluri, lucru la uzine, lucru la fabrică, lucru peste hotare, fabrica de suc, pachet social inclus, lucru bine plătit, premii, bonus, condiții bune.
Тип занятости Вахтовый метод
Читать дальше